הכי נצפים

PHP

תכנות בשפת PHP למתחילים

לפני 9 שנים

29,992 6

PHP הינו כלי עצמתי, נוח ושימושי ליצירת אתרי אינטרנט דינמיים ומתוחכמים. PHP הוא המקביל של Microsoft ASP רק בחינם! PHP הינה שפת תיכנות. בשימוש ב - PHP, כל הפעילויות מתבצעות על השרת. שיטת תיכנות זו נקראת תיכנות צד שרת

המשך קריאה...

מי לא חווה את הרגע הזה בחייו שהוא יושב עם עצמו ואומר "איך לא המציאו אפליקציה כזו עדיין?". אחרי כמה שבועות והיא יוצאת לאוויר ואתם עדיין על הספה.
בשביל זה המדריך הזה קיים. בשביל זה אני כאן.
במהלך השיעורים הבאים, אסביר לכם איך לפתח את האפליקציה שתמיד חלמתם עליה – גם אם אתם חסרי מושג בתכנות ובפיתוח. המדריך הכי פשוט וקל שיש ברשת לפיתוח אנדרואיד – נמצא כאן.
המדריך מלווה בסרטוני הסברה ביוטיוב. אז בואו נצא לדרך עם התקנת התוכנה.

המשך קריאה...
PHP

טופס יצירת קשר עם PHP

לפני 9 שנים

23,637 18

בניית טופס יצירת קשר עם PHP, שתומך בהודעות בעברית ומציג למשתמשים הודעת שגיאה/הצלחה בהתאם. המאמר כולל קוד מלא ודוגמה חיה.

המשך קריאה...

בשנים האחרונות גדל האינטרנט והפך למקום עם אפשרויות עסקיות רבות. עצם העובדה שיותר מ-80% מהאנשים על פני כדור הארץ גולשים באינטרנט לפחות פעם ביום מעידה על כך שלאינטרנט יש הרבה פוטנציאל בייצור כסף... המשוואה היא פשוטה: ככל שיש יותר מבקרים, ניתן לעשות יותר כסף. אתר שמושך אליו מבקרים רבים יכול לעשות כסף מבלי למכור להם כלום. איך? אחת הדרכים הנפוצות ביותר היא הצגת פרסומות.

המשך קריאה...

כדי לבנות אתר, ראשית צריך להבין ממה מורכב אתר: מה עומד מאחורי כל התמונות, הכותרות, הפסקאות, הטבלאות, הלחצנים וכל האלמנטים המרכיבים אתר ממוצע? התשובה היא <b>קוד</b>. מאחורי הקלעים של כל אתר תמצאו שורות ארוכות של קוד הכתוב לעיתים ביותר משפת תכנות אחת ומשתלב ביחד כדי ליצור את הדף שאתם צופים בו. קוד זה אחראי על כל פרט באתר: על הצבעים, הצורות, המימדים ועוד ועוד. כן, קראתם נכון: אתר אינטרנט הוא למעשה קבוצה של מילים, המסודרות במבנה מסויים...

המשך קריאה...
כלי לספירת מילים וניתוח טקסט
JavaScriptSEO

כלי לספירת מילים וניתוח טקסט

לפני 8 שנים

15,383 2

ספירת מילים הוא תהליך חשוב בבניית אתרים ושיפור האופטימיזציה למנועי החיפוש (SEO). מנועי החיפוש מדרגים את תוצאות החיפוש בין היתר על פי כמות התוכן והרלוונטיות שלו בהתאם למחרוזת החיפוש. איך בדיוק נקבעת הרלוונטיות של התוכן? שאלה מעולה! אך התשובה אינה כל כך פשוטה: מנועי החיפוש משתמשים בדרכים רבות - האלגוריתמים האחראיים על כך מאד מורכבים ואופן פעולתם בד"כ נשמר בסוד. אך עניין ידוע וגלוי הוא, שאחת הדרכים היא על ידי ספירת מילות מפתח בטקסט, אשר מעידה...

המשך קריאה...
CSS

עיצוב טופס יצירת קשר עם CSS

לפני 9 שנים

14,728 7

כאשר יוצרים טופס באתר, חשוב שהוא יהיה אטרקטיבי וימשוך את העין של הגולש בנוסף להיותו קל ונוח לשימוש. את העיצוב של הטופס אנו עושים בעזרת שפה הנקראת CSS. המאמר הבא דורש ידע בסיסי בשפה, ואם אין לכם אתם יכולים לקרוא את המאמר שלי על שפת CSS למתחילים.

המשך קריאה...
JavaScript

תכנות למתחילים: מה זה JavaScript?

לפני 9 שנים

14,567 0

ג'אבה סקריפט היא שפת תכנות ליצירת אתרים דינאמיים מהירים. זוהי גם שפת התכנות הכי נפוצה שקיימת כיום בבניית אתרים. ג'אבה סקריפט פועלת בשיטת תכנות צד משתמש.

המשך קריאה...

עשרת הכללים החשובים ביותר לאופטימיזציה (SEO) , שיהפכו את האתר שלכם למותאם למנועי החיפוש ובכך יישפרו את מיקומכם בתוצאות החיפוש. יישמו את הכללים הללו מהרגע הראשון של בניית אתרכם ושימו עצמכם על דרך המלך.

המשך קריאה...
HTML

כתיבת הערה בשפת HTML

לפני 9 שנים

12,751 4

ב - HTML ניתן לכתוב הערות שהדפדפן מתעלם מהן, ואינן נראות על ידי הגולשים (אלא אם הם לוחצים על "ראה מקור" או "view source"). הערות כאלה יכולות לשמש אותנו כשאנחנו רוצים לסדר את הקוד שכתבנו או להסביר לעצמנו משהו שכתבנו כדי שלא נשכח בעתיד.

המשך קריאה...

מדריכים

לפני 6 שנים

12,365 0

בדף זה תוכלו למצוא רשימה של מדריכים בנושאי תכנות שונים. כל מדריך מכיל מספר מאמרים המסודרים באופן הבא: תחילה, סקירה של הנושא והסבר בסיסי למי שהנושא חדש לו. לאחר מכן הסברים טכניים ומידע יותר מעמיק. לבסוף, הסברים על איך ניתן ליישם את הנושא בפועל. לחצו על הנושא שמעניין אתכם בשביל להתחיל ללמוד אותו. בהצלחה!

המשך קריאה...
כתיבת קוד איכותי, תקין ועמיד
C#C++CSSJavaJavaScriptPHPכללי

כללים לכתיבת קוד איכותי, תקין ועמיד

לפני 6 שנים

11,355 3

פיתוח תוכנה נחשב לאחד המקצועות היותר צעירים באקדמיה ובתעשיה, ואכן, רק לאחרונה התפתח תחום זה באופן המאפשר יצירתן של תוכנות איכותיות, יציבות ועמידות לאורך זמן. בעבר הלא רחוק, פיתוח תוכנה נחשב לעניין מסובך שנועד לכישלון ברוב המקרים. בשנת 2006 נערך מחקר שעקב אחרי 9,000 פרוייקטים שונים של פיתוח תוכנה. מתוך הפרוייקטים שנמצאו תחת מעקב, רק 35% הסתיימו בהצלחה. 46% הסתיימו באיחור או בעיות אחרות, וכ-19% בוטלו.<sup><a...

המשך קריאה...